СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 01.06.2023 16:22

31 травня 2023 року в освітніх закладах Вовковинецької територіальної громади проведено свято Останнього дзвоника.

Для кожного з присутніх на святі,  цей день мав своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стали  дорослішими на рік. Особливе воно -  для випускників, адже цей дзвоник справді був останнім в стінах рідних шкіл. Залишилося позаду дитинство, шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Від імені селищного голови Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО, від депутатів Вовковинецької селищної ради, членів виконавчого комітету та від себе особисто секретар селищної ради Валентина БЕВЗЮК щиро привітала усіх зі святом:

«Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день!
Випускникам бажаємо, щоб обраний ними шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Щастя всім, добра, здоров’я та мирного неба над головою!»