Герої не вмирають...

Дата: 04.06.2023 22:06

30 травня 2023 року людно було на подвір'ї Радовецького ліцею Вовковинецької селищної ради. Зібралося багато людей на відкриття меморіальної дошки колишньому працівнику закладу Мельнику Євгену Павловичу, який загинув 29.05.2022 року біля населеного пункту Золоте, Луганської області, захищаючи нашу незалежність.Загинув гарний сім'янин, друг, відповідальний працівник, депутат 8 скликання Вовковинецької селищної ради. Для всіх, хто знав Євгена, працював з ним, він залишиться добропорядною, світлою людиною з великим серцем.
Очільник громади Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ висловив співчуття родині та близьким покійного, закликав присутніх пам'ятати про наших ГЕРОЇВ, які за наше світле майбутнє віддали своє життя.