Відбулося засідання двадцять шостої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 06.06.2023 22:53

06.06.2023 року пройшло пленарне засідання 26 позачергової сесії 8 скликання Вовковинецької селищної ради. На порядок денний було винесено п'ять питань. Брало участь у роботі сесії 16 депутатів, троє депутатів були відсутні з поважних причин.

Засідання пройшло плідно: внесено зміни до селищного бюджету, що дасть можливість провести співфінансування на придбання шкільного автобуса; внесено зміни до програми "Турбота" (збільшено суму матеріальної допомоги на лікування нашим захисникам); надано матеріальну допомогу на лікування військовому, жителю громади; підготовлено рішення про прийняття на безоплатній основі генераторів для освітніх закладів громади; надано частину відпустки селищному голові. Розглянуто всі питання порядку денного. Головуючий подякував депутатам за роботу.