Привітання голови Вовковинецької ТГ з днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 13:27

Шановні працівники медичної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ваша професія завжди була і залишається однією із найблагородніших, адже своєю щоденною сумлінною працею Ви оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя!

Ваш високий професіоналізм, жертовність та самовіддане служіння обраній справі вселяють надію на швидке одужання, допомагають у зціленні найважчих недуг. Ви кожному із нас даруєте мільйони сонячних днів!
У час російської агресії медики цілодобово надають допомогу пораненим бійцям Збройних Сил України, десяткам тимчасово переміщених осіб, які знайшли другу домівку в нашому краї.
Щиро бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, миру, добра, сімейного затишку та благополуччя Вам і Вашим родинам! Разом – до Перемоги!
З повагою,
голова ТГ      Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ