Вовковинецька громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 04.08.2023 18:55

З початком війни росії проти України Вовковинецька територіальна громада передала 2 шкільних автобуси та 1 мікроавтобус для потреб Збройних сил України. В громаді гостро постала проблема довезення школярів до закладів освіти, тому депутати Вовковинецької селищної ради на сесії підтримали рішення про співфінансування закупівлі шкільного автобуса.
Сьогодні,  у Хмельницькому  перший заступник начальника ОВА Сергій ТЮРІН, заступник начальника ОВА Володимир ЮР'ЄВ та голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК передали селищному голові Сергію ВОЛКОВИНСЬКОМУ ключі  від новенького шкільного автобуса для навчальних закладів Вовковинецької територіальної громади, закупівля якого здійснювалась за рахунок державної субвенції 54,3% та коштів місцевого бюджету 45,7%.

Ще 1 автобус в цьому році було придбано за кошти селищного  бюджету.
Одним із чинників освіченої нації є доступність до освіти. Саме з такою метою відбувається поновлення шкільних автобусів, що надасть дітям усі можливості для комфортного та безпечного доступу до закладів освіти громади.