За крадіжку телефону засуджено до реальної міри покарання

Дата: 30.08.2023 23:51

Летичівською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо жительки с. Коричинці, Вовковинецької територіальної громади, яка скоїла крадіжку в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Прокурором у суді доведено, що в травні 2023 року зловмисниця, перебуваючи з дозволу власника у його житловому будинку в м. Деражня, скориставшись відсутністю стороннього нагляду, таємно викрала мобільний телефон, вартістю понад 1 тис. грн.

Вироком суду особу засуджено за ч.4 ст.185 КК України до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

При призначенні покарання суд врахував активне сприяння розкриття злочину, відшкодування шкоди, а також ступінь тяжкості вчиненого та особу обвинуваченої, а саме те, що вона будучи раніше судимою за подібний злочин в листопаді 2022 року, на шлях виправлення не стала та вчинила новий умисний злочин проти власності громадян.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Заступник керівника Летичівської

окружної прокуратури      Віталій ГРИНЬКІВ