17000 грн. штрафу – деражнянця засуджено за незаконне придбання та зберігання PVP

Дата: 30.08.2023 23:54

Деражнянський районний суд визнав обґрунтованими доводи прокурора Летичівської окружної прокуратури та визнав 22-річного жителя м. Деражня винуватим у незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин (ч. 1 ст. 309 КК України).

Прокурором у суді доведено, що обвинувачений у квітні поточного року незаконно придбав та зберігав для власного вживання без мети збуту особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, обіг якої заборонено. Під час слідчих дій у чоловіка вилучено 0,2 г психотропної речовини, а також саморобний пристрій для куріння, за допомогою якого він майже півроку вживав PVP, внаслідок чого на поверхні зазначеного пристрою утворились нашарування вказаної психотропної речовини.

За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів обвинуваченого визнано винуватим та засуджено до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.

На сьогодні вирок законної сили не набрав.

Заступник керівника Летичівської

окружної прокуратури      Віталій ГРИНЬКІВ