Прокуратура вимагає повернути у користування навчального закладу земельні ділянки площею 103 га вартістю понад 17 млн гривень

Дата: 08.09.2023 22:27

Летичівська окружна прокуратура у судовому порядку вимагає повернути у користування навчального закладу земельні ділянки площею     103 га, які розташовані на території Деражнянської та Летичівської територіальних громад вартістю понад 17 млн гривень.

Так, прокурорами встановлено, що у постійному користуванні державного навчального закладу, який розташований на території Деражнянської територіальної громади перебувають 103 га землі вартістю понад 17 млн гривень державної форми власності, призначеної для науково-дослідних та навчальних цілей.
Проте, у квітні та червні цього року заклад, без законних правових підстав, шляхом укладення прихованих договорів оренди, передав ці ділянки у користування приватному фермерському господарству та товариству з обмеженою відповідальністю.
Зважаючи на грубе порушення законодавства, Летичівська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Хмельницької області з позовами про визнання договорів про передачу землі підприємцям недійсними та зобов’язанням повернути земельні ділянки навчального закладу, привівши їх у придатний для використання стан.

Заступник керівника
окружної прокуратури