Відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 29.09.2023 21:23

Сьогодні, 29 вересня,  в приміщенні Вовковинецької селищної ради, за участі селищного голови Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани КОШИРЕЦЬ, завідувача сектору освіти, культури, молоді та спорту Ольги КУБАЙ та начальника фінансового відділу Тамари КОЛОСОВСЬКОЇ відбулася нарада керівників та кухарів закладів освіти нашої громади.
На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності закладів освіти. Основна увага була зосереджена на організації  харчування учасників освітнього процесу.

Також на нараді були розглянуті питання підготовки до опалювального сезону, планування потреб на покращення матеріальної та технічної бази закладів освіти, посилення співпраці служби у справах дітей та директорів закладів освіти та обговорено ряд інших нагальних проблем.
У результаті обговорення ухвалено рекомендації з кожного питання.