В Вовковинецькій громаді відбулися благодійний концерт та ярмарка на підтримку ЗСУ

Дата: 29.09.2023 22:33

Сьогодні, на площі перед будинком культури в смт. Вовковинці пройшли благодійний концерт та ярмарка на підтримку Збройних Сил України присвячений Дню захисників та захисниць України.
Благодійність – це своєрідне свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

До проведення святкових заходів долучилися заклади культури, волонтери, вокальний колектив "Горлиця", жителі Вовковинецької громади, а також завітали аніматори.
На ярмарку були представлені різноманітні декоративні вироби та поробки, смачна випічка та страви.
Благодійний концерт розпочався з державного гімну України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.
До слова були запрошені селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ, отець Іван української православної церкви та отець Павло настоятель храму УГКУ.
Подяки від голови громади отримали  волонтер Ілона ПАНАСЮК, яка доклає значних зусиль, щоб допомогти українським військовослужбовцям у непростий час війни та керівник гуртка по футболу Ігор ЛІЩИНСЬКИЙ.
У виконанні учасників художньої самодіяльності, які виступили проникливо та особливо тепло, пролунали патріотичні пісні.
Дякуємо вам всім, хто долучився до доброї справи!
Робимо все, що можемо разом для нашої Перемоги!
Слава Україні та слава нашим захисникам!