Прощання з Героєм!

Дата: 06.10.2023 12:12

В суботу, 07.10.2023 року, до своєї малої батьківщини "на щиті" повертається Скрипник Валерій Володимирович, житель села Згарок Вовковинецької територіальної громади.У  глибокій скорботі зустрічатимемо загиблого захисника України – Скрипника Валерія Володимировича, 14.05.1996 р.н.

Орієнтовно о 9.15 просимо мешканців Вовковинецької та Деражнянської громад сформувати "живий" коридор за маршрутом Копачівка-Деражня-Згарок-Вовковинці.

Церемонія прощання розпочнеться о 10.00 в помешканні  захисника в селі Згарок, об 11.00 відбудеться служба у Свято-Петро-Павлівському храмі селища Вовковинці, 12.00 - поховання на кладовищі в смт Вовковинці ( біля залізничного переїзду).

У небесному війську стало більше ще на одного янгола.Вічна пам'ять тобі, Валерію, вічний спокій душі та легких хмаринок.

Висловлюємо у цю скорботну годину щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.
Низько схиляємо голови перед пам'яттю Валерія СКРИПНИКА
Вічна пам'ять і слава українському воїну, простому хлопчині, який на вівтар нашого майбутнього поклав найцінніше - власне життя! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!