П’ять років за ґратами - деражнянця засуджено за крадіжки в умовах воєнного стану

Дата: 20.10.2023 16:07

Прокурори Летичівської окружної прокуратури довели в суді вину 46-річного мешканця м. Деражня, якого обвинувачували у вчиненні ряду крадіжок.

Зокрема, раніше неодноразово судимий до позбавлення волі за вчинення корисливих злочинів чоловік, після його звільнення у 2023 році з установи виконання покарань, належних висновків не зробив та продовжив свою злочинну діяльність, скоївши упродовж червня-серпня чотири крадіжки майна з будинків місцевих жителів, а саме спортивного велосипеду, мобільних телефонів та інших особистих речей, а також продуктів харчування.

Суд погодився із доводами прокурора та визнав чоловіка винним по всіх епізодах обвинувачення. З урахуванням особи обвинуваченого, який має непогашені судимості, кількості та тяжкості вчинених нових кримінальних правопорушень, які є тяжкими злочинами, що свідчить про його підвищену суспільну небезпечність, стійке небажання ставати на шлях виправлення, а також високу ймовірність вчинення повторних злочинів, чоловіка засуджено за ч. 4 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, вчинене повторно, в умовах воєнного стану) до реальної міри покарання, пов’язаної з ізоляцією від суспільства - позбавлення волі.

Відтак, чоловік 5 років відбуватиме покарання у в’язниці.

Вирок суду законної сили ще не набрав.

Заступник керівника Летичівської

окружної прокуратури                                                         Віталій ГРИНЬКІВ