Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ДО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ОЗДОРОВЛЕННЯ?

Дата: 01.12.2023 11:46
Кількість переглядів: 29

Допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності і є одноразовою та отримана протягом одного календарного року, не враховується до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 632).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь