Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 00:00

Дорогі наші військові, гордість і слава Батьківщини!
Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!
Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.
На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших героїв і низько схиляю голову перед їх родинами.
Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!
Дякую кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.
За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!
Слава Героям! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!
голова ТГ            Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ