Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 10:06

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Незважаючи на війну ви працюєте на благо нашої держави та територіальної громади.

Від імені територіальної громади висловлюю вам слова безмежної вдячності за щоденну наполегливу працю на ланах і фермах, за широкий вибір продуктів на полицях магазинів, за запашний хліб у кожній оселі.

Бажаю аграріям громади та всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Нехай під мирним небом України щедро родять ниви, втілюються всі плани і задуми, а ваша самовіддана праця буде належно поцінована!

Зі святом і якнайшвидшої Перемоги!

голова ТГ                          Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ