ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗІ АКВАКУЛЬТУРИ!!!

Дата: 12.12.2023 16:11

Відповідно до статті 5 Закону України «Про аквакультуру» суб’єкти аквакультури зобов’язані дотримуватися нормативно-правових актів у сфері аквакультури та подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури у визначені строки за формами, затвердженими в установленому порядку.

Наказом Міністерства агарної політики та продовольства України від 11.09.2023 року № 1655 затверджено нову форму звітності № 1А- аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 20__ р.». Суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність у галузі аквакультури, повинні подавати Звіт не пізніше ніж 10 січня року, наступного за звітним.

З огляду на вищевикладене, відповідно до законів України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про аквакультуру», Положення, з метою забезпечення раціонального використання рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), ефективного здійснення рибогосподарської діяльності, посилення контролю за діяльністю суб’єктів рибного господарства, які здійснюють виробництво продукції аквакультури, в частині подання щорічного обов’язкового звіту, повідомляємо орендарів водних об’єктів про необхідність належного виконання вимог чинного законодавства і подання звіту.