ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 18.12.2023 13:21

З глибоким  сумом і невимовним болем повідомляємо, що  Вовковинецька територіальна громада втратила Героя. 19 грудня 2023 року повертається на щиті хоробрий захисник, ГЕРОЙ- ЗАТОКОВЕНКО Василь Миколайович, 01.11.1974 року народження, житель села Радівці. Всього лиш 49 років відвела йому доля, які він прожив гідно. Завжди стриманий, добрий, щирий, до останньої  хвилини був відданий обов'язку.

19.12.2023 року будемо прощатися із захисником України - ЗАТОКОВЕНКОМ Василем, життя якого передчасно обірвала ворожа куля .

Церемонія прощання розпочнеться об 11.00 в помешканні  захисника по вулиці Садовій, будинок 9;

о 12.00 відбудеться служба у Свято-Михайлівському храмі села Радівці, о 13.00 - поховання на сільському кладовищі.

Орієнтовно з 9.00 просимо небайдужих жителів Вовковинецької  та Деражнянської громад сформувати "живий" коридор: Копачівка, Деражня, Згарок, Садове, Вовковинці, Радівці і до будинку 9 по вулиці Садовій  в  с. Радівці й до храму.

Селищний голова, колектив працівників Вовковинецької селищної ради, депутатський склад, члени виконавчого комітету, усі жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Вічна пам'ять та слава Василю ЗАТОКОВЕНКУ!

Низько схиляємо голови перед пам'яттю захисника України!!!