Вітаємо з Водохрещем!

Дата: 06.01.2024 12:26

Шановні жителі громади!
Щиро вітаємо вас з Водохрещем, зі святим Богоявленням.
Водохреще для українського народу символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.

Також вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.
Сьогодні ми просимо у Господа захисту та благословення для наших воїнів-захисників, які обороняють від ворога свою рідну землю. Щоб якомога скоріше настала довгоочікувана Перемога.
В цей святий день щиро бажаємо кожному міцного здоров’я, бадьорості, наснаги до звершення добрих справ для розвитку нашої громади та всієї України.
Нехай свята Йорданська вода змиє усі негаразди та турботи, очистить душу від сумнівів та зневіри, а тілу дарує життєдайну енергію.
Хай Всевишній благословить нас на перемогу та мир, а також світлі і добрі справи!