Прокуратура позивається до енергопостачальної компанії з вимогою повернути Деражнянській територіальній громаді понад 125 тис. грн.

Дата: 10.01.2024 20:58

Летичівська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Хмельницької області з позовною заявою про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю електричної енергії за бюджетні кошти та повернення безпідставно сплачених коштів.
Встановлено, що у січні 2021 року Деражнянська міська рада уклала з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

Після підписання вказаного договору сторони уклали додаткову угоду, яка стосувалась збільшення ціни за одиницю товару із одночасним фактичним зменшенням обсягу закупленої електричної енергії.
Прокурори наполягають, що вказана додаткова угода є неправомірною, ціну було збільшено необґрунтовано, а енергопостачальна компанія безпідставно освоїла понад 125 тис. грн. бюджетних коштів, які має повернути замовнику послуг – Деражнянській міській раді.

Заступник керівника
окружної прокуратури