Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:01

Шановні жителі Вовковинецької громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

22 січня в Україні  відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності України.

Цей день став символом об’єднання України, реальним втіленням споконвічної мрії українців про свою суверенну державу, нагадуванням, що ми – єдина держава, єдиний народ!

Ті важливі події сформували  підґрунтя  для відродження незалежної демократичної України  та утвердження національної ідеї.

У День Соборності України згадаємо усіх борців за українську державність, які ціною власного життя віками виборювали право на вільну, незалежну, соборну Україну. Щиро дякуємо кожному, хто нині продовжує справу героїв-патріотів, відстоює територіальну цілісність України.

У цей святковий день бажаємо всім миру і злагоди, здоров'я, добробуту, плідної праці на благо держави. Нехай любов до рідного краю об’єднує та згуртовує нас в ім’я соборної, демократичної та процвітаючої  України.

З Днем Соборності! Слава Україні! Героям Слава!