ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ!

Дата: 31.01.2024 12:01

01 лютого 2024 року Вовковинецька  територіальна громада буде прощатися із захисником України – ТКАЧУКОМ Дмитром Олександровичем, 19.11.1990 року народження. Дмитро захищав нашу Батьківщину в зоні АТО та продовжував службу в ЗСУ до останнього свого подиху. 29 січня 2024 року хоробрий захисник помер.

Орієнтовно о 10.00 просимо небайдужих жителів громади сформувати "живий" коридор за маршрутом Згарок – від переїзду с. Коричинці до будинку родини Ткачуків.

Церемонія прощання розпочнеться об 11.00 в помешканні  захисника по вулиці Довженка, будинок 4а, с. Коричинці.

У небесному війську стало більше ще на одного янгола. Вічна пам'ять та слава Дмитру!

У цю скорботну годину висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого захисника, низько схиляємо голови перед пам'яттю Дмитра ТКАЧУКА.