За принципової позиції прокуратури засуджено до реальної міри покарання раніше неодноразово судимого крадія

Дата: 05.03.2024 12:13

За принципової позиції прокуратури, Деражнянським районним судом засуджено зловмисника до 5 років позбавлення волі за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Згідно з вироком районного суду раніше неодноразово судимий зловмисник, через два тижні після звільнення із місць позбавлення волі, зайшовши у приміщення місцевого центру надання соціальних послуг, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, зі столу одного з кабінетів таємно викрав мобільний телефон, належний одній із працівниць центру.

В ході судового розгляду кримінального провадження злочинець визнавав себе винуватим частково, заперечував, що йому було відомо про дію воєнного стану на території України.

Завдяки належному підтриманню публічного обвинувачення районним судом постановлено обвинувальний вирок.

Заступник керівника

окружної прокуратури