Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

МЕНІ 57 РОКІВ, НЕ ПРАЦЮЮ. МИНУЛОГО РОКУ ОТРИМАЛА ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ, ЛІКУЮСЬ ВЖЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ. ЧИ МОЖУТЬ МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Дата: 05.03.2024 12:14
Кількість переглядів: 81

Якщо через тривалу хворобу людина не працює, перебуває у складних життєвих обставинах, то житлову субсидію в такому випадку може бути призначено на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії, в якому буде зазначено відомості про тривалу хворобу (підпункт 3 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь