Домашній кривдник сяде за ґрати за порушення обмежувального припису

Дата: 06.03.2024 21:05

За публічного обвинувачення прокурорів Летичівської окружної прокуратури суд визнав винним 61-річного деражнянця в умисному невиконанні обмежувального припису (ст. 390-1 КК України).

Чоловік неодноразово вчиняв домашнє насильство стосовно своєї дружини, у зв’язку з чим у вересні 2023 року стосовно нього судом було видано обмежувальний припис у вигляді тимчасового обмеження його права наближатися на відстань меншу 15 метрів до місця реєстрації та проживання його дружини, а також заборонено вести телефонні переговори з постраждалою та контактувати з нею через інші засоби зв’язку особисто і через третіх осіб, строком на 6 місяців.

Втім, вже через місяць після цього обвинувачений кілька разів приходив додому до потерпілої, де стукав по дверях та вікнах будинку, чим порушив встановлену у судовому порядку заборону, спрямовану на забезпечення безпеки особи, яка постраждала від домашнього насильства.

Чоловіка засуджено до 1 місяця арешту.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Заступник керівника Летичівської

окружної прокуратури          Віталій ГРИНЬКІВ