Привітання голови Вовковинецької ТГ з Міжнародним жіночим днем

Дата: 07.03.2024 22:39

Шановні та чарівні наші жінки! Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем – святом 8 Березня!

Щедрість та мудрість ваших сердець, сила духу, краса та ніжність – захоплюють  та спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, кохання, надія, радість, пов’язане з Жінкою - Берегинею людського роду. Ви наповнюєте життя сенсом, а будні - яскравими фарбами.
В цей важкий час жорстокої війни жінки не полишають своїх обов’ язків, не ховаються за чиїсь спини – вони наближають Перемогу, не рахуючись ні з чим. Низько вклоняюсь матерям, чиї сини і дочки боронили і боронять нашу Батьківщину. Ви виховали справжніх патріотів, ваші тривоги та недоспані ночі сторицею повернуться добром, вдячністю від дітей та повагою від усієї України.
Тож любі наші дружини, дочки, мами, бабусі, подруги, колеги і всі-всі представниці прекрасної статі! Як би не було важко, а в цей непростий для всієї нашої країни час дуже важливо не втрачати бойового духу, віри у Перемогу, а також оптимізму. Ви – наша підтримка і опора.
Мирного неба над головою, здоров’я вам і вашим рідним, тепла і любові у серцях, а також невичерпної життєвої енергії!
Зі святом вас, любі жінки!
голова ТГ           Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ