Вітаємо з професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 16.03.2024 20:20

Щорічно у третю неділю березня комунальники святкують своє професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, під час воєнного стану, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення громади та надавати якісні побутові послуги нашому населенню.

Висловлюємо  вам  щиру вдячність та повагу, бажаємо  здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах! З такими працьовитими, відповідальними та старанними людьми Перемога не за горами!
Зі святом!