У Коричинецькій гімназії Вовковинецької громади відкрили меморіальну дошку загиблому ГЕРОЮ

Дата: 25.03.2024 21:58

21 березня 2024 року в Коричинецькій гімназії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в честь загиблого Героя, випускника закладу - Радзієвського Анатолія Олександровича, який загинув 27 березня 2023 року в Луганській області поблизу населеного пункту Кремінна.

Молодий, енергійний та веселий хлопець віддав найцінніше що мав - своє життя.

Йому тепер назавжди 20 р.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі загиблого, однокласники, представники влади, педагоги, учні та небайдужі жителі громади.

Честь відкрити пам’ятну дошку, встановлену на будівлі навчального закладу надали матері Надії Ростиславівні.

Світла пам'ять та вічна слава Захиснику України.

Низький уклін усім Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам’ять про них. Ми в неоплатному боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів. Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших Героїв. Герої не вмирають! Вони будуть жити у пам’яті завжди.