Забрав квіти з могили полеглого захисника – повідомлено про підозру жителю Деражнянщини

Дата: 12.04.2024 11:03

За процесуального керівництва Летичівської окружної прокуратури повідомлено про підозру 19-річному жителю Деражнянщини у незаконному заволодінні предметами, що знаходились на могилі, вчиненого з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 297 КК України).

Встановлено, що наприкінці березня 2024 року мати загиблого бійця повідомила, що з могили її сина зник букет квітів, яким вшанували пам'ять полеглого.

Працівники поліції провели низку заходів та з'ясували, що до викрадення квітів причетний байдужий до подвигу свого земляка житель м. Деражня.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Відділу поліції №3 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в області.

Заступник керівника Летичівської

окружної прокуратури          Віталій ГРИНЬКІВ