Привітання з Великоднем

Дата: 04.05.2024 23:35

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаємо вас, дорогі жителі Вовковинецької громади, з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

У це світле і чисте свято бажаємо добра і благодаті. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.  Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!