За реагування прокуратури до бюджету Деражнянської територіальної громади повернуто майже 85 тис грн

Дата: 06.05.2024 11:42
Кількість переглядів: 14

За позовом Летичівської окружної прокуратури до бюджету Деражнянської територіальної громади повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.

Встановлено, що у лютому 2022 року Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради уклав з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

У подальшому, за ініціативою постачальника, сторонами укладено додаткову угоду, якою збільшено ціну за електричну енергію та зменшено об’єми її постачання.

Як наслідок, з місцевого бюджету перераховано майже 85 тис грн зайво сплачених коштів.

Враховуючи порушення, прокурори звернулись з позовом до суду, який задовольнив позовні вимоги.

На даний час рішення виконано - кошти повернуто до бюджету Деражнянської територіальної громади.

Заступник керівника

окружної прокуратури