8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 16:14

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Таким чином ми приєднуємося до європейської традиції розуміння цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над злом нацизму, нагадування про світову катастрофу, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними.

Сьогодні світ стикається з новими викликами та загрозами і нині ми продовжуємо боротьбу за мир та свободу, несучи у собі дух нескореності та гідності. Ми шануємо і пишаємося нашими Збройними Силами, які незламно протистоять російському агресору. Хай береже їх Господь і дає їм силу та витримку.
Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.
Слава Україні! Слава Героям!