ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОШОК ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ

Дата: 10.05.2024 12:48

08.05.2024 року в День пам’яті та примирення,  у Вовковинецькій гімназії  відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок загиблих наших Героїв, які навчалися в стінах цієї гімназії:

• старшому солдату Миколі КУРАШКЕВИЧУ, який загинув 24.05.2022 року
  • старшому солдату Сергію БАБАСЮКУ, який загинув 04.06.2022 року
  • старшому солдату Олександру КОРЧИНСЬКОМУ, який загинув 07.06.2022 року

Життя обірвала ворожа куля… обірвала  мрії та задуми кожного з цих хлопців. Вони любили життя, шанували рідних, поважали людей, були добрими, привітними. Але це все в минулому. Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом криє Україну третій рік. Ми з болем оплакуємо своїх синів. Щиро співчуваємо рідним наших загиблих захисників.

На урочистій церемонії були присутні матері загиблих, рідні, друзі, педагоги та учні, духовенство, жителі селища, представники Вовковинецької селищної ради.

Право відкрити меморіальні дошки було надано матерям, рідним Героїв. Після чого учасники заходу поклали квіти, лампадки.

Настоятелі храмів провели поминальний молебень  та освятили пам’ятні знаки.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Миколі, Сергію, Олександру та всім воїнам, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Герої не вмирають!
І не меркне їхня зоря!
Вони як підсніжники — в зимі воскресають,
Їхній подвиг — квітуча весна!
Вічна пам’ять і слава українським воїнам, простим хлопцям, які на алтар нашого майбутнього  поклали найцінніше – власне життя. Дивлячись на меморіальні дошки, пам’ятайте, якою ціною виборюється наша незалежність. Слава Героям!