ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 10.05.2024 16:27

Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях жителів Вовковинеччини та України в цілому. Знову біль, сум, горе…

🕯 Пішов у вічність Новітній Герой, ЛЕВІЦЬКИЙ Ігор Федорович  1987 р.н., житель  селища Вовковинці.

🕯 Вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте  своє не вдалось зберегти.

8 травня 2024 року загинув на Донецькому напрямку.

🕯 Він назавжди залишаться у наших серцях. Вовковинецька селищна рада, депутатський корпус, члени виконавчого комітету, жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного захисника України. Не вистачає слів, щоб передати глибину смутку і печалі. Пам'ять про Новітнього Героя та його подвиг завжди житиме в наших серцях.

🕯 Вічна слава Герою!

Зустрічаємо Героя  11.05.2024 року

орієнтовно о 9.15 просимо мешканців Вовковинецької та Деражнянської громад сформувати "живий" коридор за маршрутом Копачівка-Деражня-Згарок-Садове-Вовковинці.

Церемонія прощання розпочнеться о 10.00 в помешканні  захисника в селищі Вовковинці, вул. Миру, 50,

о 12.00 відбудеться служба у Свято-Петро-Павлівському храмі селища Вовковинці,

13.00 - поховання на кладовищі в селищі Вовковинці (біля перехрестя).