23 травня — День Героїв України

Дата: 23.05.2024 12:59

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.
В цей День згадаймо всіх, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – своє життя. Всіх, для кого Україна завжди була на першому місці. Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях.
Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!