Увага! Оголошення

Дата: 29.05.2024 13:25
Кількість переглядів: 229

Шановні мешканці громади! 30.05.2024 о 11:00 у залі засідань Вовковинецької територіальної громади відбудеться зустріч із представником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області:

- начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області полковником поліції Кузьміним Петром Петровичем.

З метою покращення службової діяльності, налагодження більш тісної комунікації та відкритості партнерських відносин між громадянами і поліцією, запрошуємо усіх мешканців громади на даний захід для обговорення проблемних чи інших питань, які виникають у службовій діяльності працівників місцевого підрозділу поліції.

Також на зустріч запрошено керівництво сектору поліцейської діяльності та поліцейського офіцера громади.

По завершенні заходу відбудеться особистий прийом громадян.