ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА

Дата: 31.05.2024 15:04
Кількість переглядів: 43

Шановні освітяни, учні, батьки! Дорогі випускники! Щиро вітаємо вас із святом останнього дзвінка.

Через війну в країні цей навчальний рік був не легким для всіх нас. Але головне, що ми вистояли — навчалися, працювали і кожний своєю працею наближав перемогу.

Дякуємо педагогам та батькам за турботу, навчання та виховання дітей. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Сьогоднішній день для кожного з нас має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Цей день особливий для наших випускників. Останній дзвоник 2024 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті.

Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. І хай ваша дорога буде мирною та спокійною, сповненою добрих та чистих емоцій, без горя і сліз.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, любові, мирного неба та незламної віри у Перемогу!