ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 00:13

Любі наші, дорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаємо Вас зі світлим та прекрасним святом – Днем захисту дітей!
Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

Кожна дитина повинна мати дитинство – захищене і безпечне, в якому є місце для навчання, відпочинку, розваг, друзів та сім’ї.
Війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я, життя, батьків…
Сьогодні День захисту дітей – особливе свято. Бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх.
Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях.
У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцного здоров’я, щасливих і радісних днів, розуміючих і турботливих батьків, успіхів у всіх починаннях, а головне, мирного неба.
Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!