Судитимуть жителя Вовковинецької громади за незаконну порубку дерев та подальшу легалізацію майна одержаного злочинним шляхом

Дата: 20.06.2024 17:35
Кількість переглядів: 38

Летичівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти стосовно громадянина, який обвинувачують у незаконній порубці дерев у захисних лісових насадженнях та у використані, розпорядженні майном, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 246, ч.1 ст.209 КК України).

За даними слідства, в першій декаді лютого 2024 року обвинувачений не маючи жодних дозвільних документів  здійснив незаконну порубку 20 дерев породи тополя у захисних лісових насадженнях ділянки автодороги С230509 «Плюшки – Вовковинці» км 0+000 – км 4+000 (дві сторони) на території Вовковинецької селищної ради, Хмельницької області.
Надалі обвинувачений розпиляв вказані колоди на дошки, збив з них дерев'яні щити для вантажів (піддони) та продав на ринках Хмельницького.
Своїми злочинними діями обвинувачений спричини шкоду навколишньому природному середовищу на загальну суму понад 710 тис. грн.
У разі визнання обвинуваченого винуватими у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 246, ч.1 ст.209 КК України, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 7 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.