Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 01:10

Шановні жителі Вовковинецької територіальної громади!
28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Вітаємо вас із державним святом – з Днем Конституції України! Нехай в цей день у кожного з нас зміцніє почуття гордості за нашу державу та її Основний Закон. Як показує досвід, демократичний розвиток України ніколи не був легким. І нині ми знову боремося за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, що є гарантами вільного та мирного життя в нашій державі.
Бажаємо кожному з нас терпіння, впевненості та віри в те, з кожним новим роком, з кожним новим поколінням Україна ставатиме міцнішою. З вірою в Перемогу і вдячністю нашим воїнам! Слава Україні!