ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 07.07.2024 16:22

Шановна громадо!
Зі скорботою і невимовним болем повідомляємо, що під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ямпіль, що на Донеччині, наш земляк, ГЕРОЙ - АЗОВЕЦЬ, Костюк Віталій Юрійович, отримав надважке поранення.
05 липня 2024 року перестало битися серце мужнього захисника.

Сміливий, щирий, відданий обов'язку, 22-річний Віталій з перших днів повномасштабного  вторгнення російських загарбників був відданий обов'язку, боронив Україну на найскладніших напрямках.
🕯️Завтра, 08 липня 2024 року, орієнтовно о 17.00, зустрічатимемо нашого ГЕРОЯ, жителя селища Вовковинці.Просимо усіх жителів Вовковинецької та Деражнянської громад віддати шану бійцю та зустріти його "живим коридором" з квітами:
16.20 - с.Копачівка,
16.35 - м.Деражня,
16.45 - с.Кальня, Згарок,
17.00- с-ще Вовковинці.
Похоронний кортеж прямуватиме до домівки захисника в селищі Вовковинці, вулиця Південна, буд. 16.
Прощання з Костюком Віталієм Юрійовичем відбудеться 09 липня 2024 року о 10 годині ранку в рідному будинку по вул. Південній, буд. 16, в селищі Вовковинці.Від будинку ГЕРОЯ процесія рухатиметься до Свято-Петро-Павлівського храму, де проходитиме поминальна панахида .
12.00 - поховання Віталія Юрійовича на кладовищі с-ща Вовковинці (біля залізничного переїзду).

🕯️Виносимо щире співчуття рідним та близьким покійного захисника. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Просимо усіх небайдужих жителів громади  гідно зустріти Костюка Віталія Юрійовича та провести його в останню земну дорогу!
🕯 Вічна пам'ять та слава Герою!