ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 09.07.2024 09:44

З глибоким  сумом і невимовним болем повідомляємо, що гіркий смуток війни чорним крилом накрив Вовковинецьку територіальну громаду. До лав небесного війська приєднався ще один ГЕРОЙ, головний сержант, житель села Згарок - Тучинський Володимир Володимирович, 11.03.1986 року народження. Всього лиш 38  років відвела йому доля, які він прожив гідно. Був люблячим чоловіком, турботливим батьком, сином, чуйною та порядною людиною, патріотом, до останньої  хвилини був відданий обов'язку.
10 липня  2024 року будемо прощатися із захисником України - Тучинським Володимиром, який, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Новопіль, що на Донеччині, отримав важкі поранення, 05 липня 2024 року від отриманих поранень помер.

Церемонія прощання розпочнеться о 10.30 в помешканні  захисника по вулиці Лесі Українки, будинок 8;
об 11.00 - поминальна панахида  у храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Згарок, о 12.00 - поховання на сільському цвинтарі. Просимо усіх жителів Вовковинецької та Деражнянської громад віддати шану бійцю та зустріти його "живим коридором" з квітами:

9.00 - 9.30 с.Копачівка,
9.45 - 10.00 м.Деражня,
10.20 - 10.30  с. Згарок,

Вовковинецька селищна рада,  усі жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.
Вічна пам'ять та слава Володимиру ТУЧИНСЬКОМУ!