Привітання з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 13:22

Шановні жителі Вовковинецької громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності. Це свято є символом нашої єдності, незалежності та непохитної віри у майбутнє нашої країни.

Саме в цей день, як ніколи ми розуміємо силу нашої української нації, незламність духу, адже кожен справжній патріот України бореться за свободу нашої держави, за ідентичність, за збереження української мови і культури. Завдяки нашим незламним ЗСУ ми маємо можливість вчитись, працювати на розбудову нашої держави і підтримку економіки України. Щиро вітаємо кожного українця та українку з Днем Української Державності. Добробуту нам всім і незламності духу, віру в нашу перемогу, нехай кожна родина дочекається своїх захисників і пам’ятаймо, що ми відстоюємо в цій боротьбі право на своє існування як нації.

Слава Україні і її Героям! З Днем Української Державності!