За реагування прокуратури до бюджету Вовковинецької територіальної громади повернуто понад 40 тис грн

Дата: 23.07.2024 16:11

За позовом Летичівської окружної прокуратури до бюджету Вовковинецької територіальної громади повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.

Встановлено, що у лютому 2021 року Вовковинецька селищна рада уклала з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

Після підписання вказаного договору сторони неодноразово укладали додаткові угоди, які стосувались збільшення ціни за одиницю товару із одночасним фактичним зменшенням обсягу закупленої електричної енергії.

Як наслідок, з місцевого бюджету перераховано понад 40 тис грн зайво сплачених коштів.

Враховуючи порушення, прокурори звернулись з позовом до суду, який задовольнив позовні вимоги.

На даний час рішення виконано - кошти повернуто до бюджету Вовковинецької територіальної громади.

Заступник керівника

окружної прокуратури