Привітання з Днем рятівника

Дата: 16.09.2024 21:51

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаємо усіх з професійним святом - Днем рятівника!

У цей непростий для України час, у період війни з росією, внесок рятувальників неоціненний. Поряд з воїнами Збройних сил України ви гідно та надійно тримаєте свій фронт: за першим сигналом негайно вирушаєте в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасите пожежі, рятуєте людей на воді, негайно прибуваєте на ліквідацію завалів і руйнувань. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Як результат вашої роботи – сотні врятованих життів. Таку благородну справу обирають тільки сміливі, сильні духом і самовіддані люди!

Дякуємо за вашу мужність, стійкість, відвагу та рішучість при ліквідації надзвичайних ситуацій. Нехай вам завжди посміхається удача, а надскладні завдання й надалі відточують професіоналізм та високу бойову  майстерність.

Міцного здоров’я, натхнення і невичерпної енергії!