17 вересня-День рятівника

Дата: 17.09.2024 21:22

День рятівника України відзначають 17 вересня за указом президента України 2008 року. Сьогодні ми вітаємо працівників 28 Державного пожежно-рятувального поста 1 пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНС України у Хмельницькій області (селище Вовковинці). Під час повномасштабної війни рятівники щодня ризикують життям під час службу. Саме ці герої рятують постраждалих людей і тварин під час обстрілів, знешкоджують ворожі боєприпаси, гасять пожежі та розбирають завали. Їхня робота неймовірно важлива і психологічно важка. У День рятівника 2024 ми бажаємо всім українським рятівникам мужності, безпечної служби та якнайшвидшої перемоги України.