небесна сотня радівці - Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2018 19:33

Фото без опису19 лютого в Радовецькій сільській бібліотеці до дня пам»яті Героїв Небесної Сотні проведено урок – реквієм  «Герої не вмирають!»  для старшокласників. Епіграфом заходу стали  слова «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!». Згадали хронологію подій Революції гідності, переглянули презентацію «Небесна сотня на варті», серед героїв Небесної Сотні є і наш земляк Олександр Клітинський із Чернелівець, вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.  Виконуючий обов»язки старости Шевчук Григорій Миколайович звернувся до старшокласників щоб були гарними людьми, бо молодь завжди була і є рушійною силою історії, як 100 років тому у бою під Крутами молодь захищала молоду Українську державу,  так і в 2014 під час Революції гідності саме молодь першою вийшла на мирний мітинг за Євроінтеграцію.

Дякуємо Героям  Небесної сотні всім, всім, всім! За те, що не пошкодували життя заради нас з вами. Заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстояв майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!