ФСС інформує

Заходи безпеки під час зберігання та переробки зерна

Війна внесла свої корективи на ринок зберігання сільськогосподарської продукції, зокрема, спричинила нагальну потребу в малих чи мобільних елеваторах. Одним із способів задоволення такої потреби є використання тимчасових сховищ для зберігання зерна: спеціальних мішків та рукавів, в які можна завантажити до 200 тон збіжжя і покласти на підготовленому майданчику в полі.

16:27:50 06.09.2022

Відповіді Фонду соціального страхування України на поширені запитання працівників в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботузадля надання усіх видів допомог і страхових виплат українцям.

15:52:51 06.09.2022

Функціонування системи управління охороною праці на підприємстві попереджує виробничий травматизм.

На кожному підприємстві  чи в установі має бути впроваджена система управління охороною праці (СУОП). Система управління охороною праці – це сукупність органів управління  підприємством, які  на підставі комплексу нормативної документації проводять цілеспрямовану , планомірну діяльність щодо здійснення завдань і функцій управління з метою забезпечення здорових, безпечних і високопродуктивних умов праці, запобігання травматизму та профзахворюванням , а також дотримання прав працівників, гарантованих законодавством  з питань охорони праці. Поодинокі заходи не дають необхідного ефекту, а тому необхідний в даному питанні системний підхід.

23:49:00 30.08.2022

Фонд гарантує страховий захист внутрішньо переміщених осіб

Страховий захист внутрішньо переміщених осіб є одним із пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. З першого дня війни фахівці Фонду почали роботу над адаптацією порядків призначення допомог до умов воєнного стану – це дозволило ФССУ нарахувати напряму лікарняні і декретні для евакуйованих працівників. Надання таких допомог здійснюється Фондом без залучення роботодавця на особисті банківські картки працівників.

23:42:07 30.08.2022

Надання роботодавцю практичної допомоги у постійному вдосконаленні форм і методів профілактичної роботи у сфері охорони праці

Основною метою діяльності страхових експертів з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області та його відділень є виконання статутних функцій та обов’язків Фонду соціального страхування України щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, надання роботодавцю практичної допомоги у постійному вдосконаленні ним форм і методів профілактичної роботи у сфері охорони праці.

23:40:41 30.08.2022

Потерпілі на виробництві отримали у квітні від ФСС України підвищені страхові виплати

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

12:52:01 08.05.2022