Як не отруїтися грибами?

Рясні дощі та тепла погода спричинили справжнє паломництво грибників до лісів та посадок. Попри те, що у багатьох регіонах країни діє заборона на відвідування лісів через мінну небезпеку, охочих збирати гриби не бракує. Хмельниччина, на щастя, до таких регіонів не належить. Проте, не варто забувати про інше — зокрема, про дотримання правил безпеки при збиранні грибів та їх споживанні.

11:35:36 13.06.2024

Інформаційне повідомлення щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

Положеннями окремих нормативно-правих актів для прийняття рішення про призначення в окремих випадках деяких видів допомог, надання пільг з оплати комунальних послуг, а також для включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги, передбачено складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи (далі – Акт обстеження).

11:10:47 13.06.2024

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

11:07:20 13.06.2024

Що таке гепатит А?

Гепатит А (хвороба Боткіна) – це гостра вірусна інфекція, яка вражає печінку. Захворювання викликає вірус гепатиту А, найчастіше передається орально-фекальним шляхом через брудні руки, заражену воду, інфіковані вірусом овочі та фрукти, через близький контакт із хворим, спільний посуд, рушники тощо.

13:47:34 12.06.2024

Кібербезпека нашої країни

В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

15:31:18 05.06.2024

До уваги власників, орендарів водних об’єктів Вовковинецької територіальної громади

Хмельницьке районне управління Головного управління Дежпродспоживслужби в Хмельницькій області доводить до Вашого відома, що згідно наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрованого в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512, проводиться державна реєстрація потужностей.

13:13:58 23.05.2024

До відома громадян Вовковинецької селищної територіальної громади

На виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2024 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 13.03.2024 за № 1, та рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній військовій адміністрації, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в Україні та області зокрема, повідомляємо, що Головним управлінням Держпродспоживслужби у Хмельницькій області буде проводитися на території області у травні місяці 2024 року пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

16:01:50 20.05.2024

700 мільйонів гривень державних ресурсів проінспектовано Держаудитслужбою за три місяці 2024 року

В Україні цей захід відзначають уже вшосте. Ця акція має на меті привернути увагу до здоров’я та добробуту громадян, а також сприяти співпраці профільних спільнот у Європі.

15:00:23 14.05.2024