Інформаційні матеріали щодо відзначення Дня Соборності України

З метою відзначення Дня Соборності України, який відзначається щорічно 22 січня відповідно до указу Президента України від 21 січня 1999 року № 42/99 та проведення відповідної інформаційної кампанії до Дня Соборності України, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики було виготовлено ряд інформаційних матеріалів, а саме:

10:08:17 17.01.2024

Прокуратура позивається до енергопостачальної компанії з вимогою повернути Деражнянській територіальній громаді понад 125 тис. грн.

Летичівська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Хмельницької області з позовною заявою про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю електричної енергії за бюджетні кошти та повернення безпідставно сплачених коштів. Встановлено, що у січні 2021 року Деражнянська міська рада уклала з переможцем відкритих торгів договір на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти.

20:58:05 10.01.2024

Ухилення від призову під час мобілізації. Чергового ухиляната від мобілізації засуджено до позбавлення волі

Летичівською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо жителя с. Галузинці, Деражнянської територіальної громади, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 Кримінального кодексу України).

20:54:27 10.01.2024

Бонус-міф. Стрес — основна причина серцево-судинних захворювань

Це не зовсім так. Тривалий патологічний стрес негативно впливає на всі системи нашого організму, і серце та мозок — не виняток. Однак стрес є лише одним із факторів ризику серцево-судинних захворювань. І точно не головним. А взагалі стресовий стан — це захисна реакція організму, що мобілізує його сили. І у “розумних” кількостях стрес може навіть бути корисним.

21:38:26 02.01.2024

За позовом прокуратури зайво сплачені кошти під час закупівлі електрики підлягають поверненню до бюджету

За результатами розгляду позову Летичівської окружної прокуратури Деражнянській територіальній громаді буде повернуто надмірно сплачені кошти в сумі понад 80 тис грн за закупівлю електроенергії.

15:29:35 01.01.2024

Суд відправив за ґрати ухилянта від мобілізації

За публічного обвинувачення прокурорів Летичівської окружної прокуратури суд визнав винним 29-річного мешканця с. Кальня в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

15:28:28 01.01.2024

Міф №8. Кардіохірургія вирішить усі проблеми з серцем

Так, хірург дійсно може врятувати життя при інфаркті або ж допомогти знизити інтенсивність нападів при стенокардії. Однак, хвороба буде прогресувати далі, адже сучасна кардіологія — не панацея. І жодна операція не зможе повністю відновити здоров’я.  Не покладайся на чудеса кардіохірургії, а щодня роби маленькі кроки, аби зберегти здорове серце:   відмовся від вживання тютюну та алкоголю;   збалансовано харчуйся;   будь фізично активним;   регулярно відвідуй свого сімейного лікаря.  Більше про серцево-судинні хвороби та їх фактори ризику: https://cvd.phc.org.ua/  #СтаньНаВартіСвогоСерця  Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

21:24:15 25.12.2023