A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ДПС інформує

Код УКТ ЗЕД – обов’язковий реквізит фіскального чеку РРО для підакцизних товарів

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що суб’єкти господарювання, які торгують підакцизними товарами, у кожному чеку РРО чи програмного РРО перед назвою підакцизного товару зобов'язані зазначати відповідний код товарної підкатегорії згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).  

08:22:31 29.12.2021

Щодо застосування РРО на території села у 2022 році

Реалізація товарів на території села звільнена від обов?язкового використання РРО з використанням РК та книг обліку розрахункових операцій. Це передбачено змінами, прийнятими Кабінетом Міністрів України до Постанови «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»» від 23 серпня 2000 року № 1336.  Звертаємо увагу, що виключення не застосовуються, якщо:  - одночасно здійснюється реалізація підакцизної продукції;  - одночасно здійснюється дистанційна торгівля;  - сільською радою прийнято рішення про обов’язкове застосування РРО. 

08:16:28 29.12.2021

РРО/ПРРО для ФОПів у 2022 році

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  нагадує, що з 01 січня 2022 року  ФОП, які проводять розрахункові операції, зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій. З  січня 2022 року ця норма не застосовується лише платниками єдиного податку першої групи.

13:39:19 22.12.2021

Хто є декларантом нерухомості, яка належить кільком фізичним особам на праві спільної сумісної власності без поділу на частки?

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області дзвертає увагу, що об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості), що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.         Згідно част.1 ст. 368 Цивільного кодексу України спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю.

21:21:13 13.12.2021

З 26 листопада діє порядок ведення обліку товарних запасів для ФОПів

Нагадуємо, що Мінфін наказом від 03.09.2021 р. № 496 затвердив Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку.  Цей наказ набрав чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування - з 26 листопада.  

20:44:12 03.12.2021

З 01 січня 2022 року ФОП, які проводять розрахункові операції, крім платників єдиного податку першої групи, зобов’язані використовувати РРО/ПРРО

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  повідомляє, що з 01 січня 2022 року  ФОП, які проводять розрахункові операції, зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

20:42:26 03.12.2021

Випадки, в яких декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію

Повідомляємо, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою. Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої Декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

20:39:52 03.12.2021

Змінили прізвище чи адресу — впродовж місяця повідомляйте податкову інспекцію для внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб

У разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи.

20:38:32 03.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь